PREZYDENT
Q&A z prezydentem Andrzejem Dudą w mediach społecznościowych - 30.03.2020.
Q&A z prezydentem Andrzejem Dudą w mediach społecznościowych - 30.03.2020.

W poniedziałek o godz. 18.00 na Facebooku na profilu kampanijnym odbędzie się specjalna sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) z prezydentem Andrzejem Dudą; pytania można zadawać pod postem informującym o sesji.

"Szanowni Państwo, Tak, jak obiecałem podczas ostatniego naszego spotkania online, zapraszam na kolejne Q&A. Wiem, że macie wiele pytań, na które, z przyjemnością i w wielkim poczuciu obowiązku, chciałbym Państwu odpowiedzieć. Dlatego liczę na Waszą obecność!" - napisał prezydent Andrzej Duda w mediach społecznościowych

Pojawiły się już pierwsze pytania do Andrzeja Dudy m.in. o to, czy polskie laboratoria państwowe i prywatne mogą opracować i wdrożyć do produkcji testy na obecność koronawirusa, czy nie należy informować mieszkańców bloku o osobach w kwarantannie, czy będzie przewidziana pomoc dla osób zwolnionych z powodu cięć w zakładach pracy w czasie epidemii oraz o to kiedy i w jakich okolicznościach będzie można podjąć racjonalną decyzję o ewentualnym przesunięciu terminu wyborów prezydenckich.

Kontakt: Kazimierz Szabat, radny PiS. Kontakt telefon do Biura RM: (74)645 08 24; e-mail: ajanas@um.dzierzoniow.pl