DZIERŻONIÓW
Inicjatywa Klubu Radnych PiS PACZKA DLA MAŁEGO BOHATERA - 17.12.2021.
Inicjatywa Klubu Radnych PiS
PACZKA DLA MAŁEGO BOHATERA - 17.12.2021.

Dzierżoniów#Murem za Polskim Mundurem

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy naszym Żołnierzom, Straży Granicznej i Policjantom strzegących Polskiej granicy Radości, spokoju oraz Błogosławionego czasu. Mieszkańcy Dzierżoniowa. Kilkaset kartek z życzeniami płynący z głębi serca, mieszkańcy Dzierżoniowa wysłali żołnierzom i policjantom w ramach akcji Dzierżoniów #MuremZaPolskimMundurem.
Mieszkańcy spontanicznie rozpoczęli akcję "Dzierżoniów#Murem za Polskim Mundurem". - Chcemy wyrazić solidarność i wdzięczność dla służb mundurowych pełniących służbę na granicy polsko-białoruskiej - mówi jeden z inicjatorów akcji.
- Jesteśmy świadkami spontanicznej akcji „Murem za Polskim Mundurem”, którą rozpoczęli internauci. W inicjatywę włączają się również mieszkańcy Dzierżoniowa, wyrażając solidarność i wdzięczność dla służb mundurowych broniących polskiej granicy - dodaje.
Zaangażowanie żołnierzy zawodowych i ochotników WOT, funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej w ochronę granicy polsko-białoruskiej, a także zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom Polski spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony różnych organizacji i stowarzyszeń. Zachęcamy zatem do włączenia się w akcję i przesłania kartek świątecznych wykonanych przez przez Drukarnię Edytor, które dodadzą otuchy naszym żołnierzom.

Inicjatywa Klubu Radnych PiS PACZKA DLA MAŁEGO BOHATERA - 17.12.2021.

Inicjatywa Klubu Radnych PiS PACZKA DLA MAŁEGO BOHATERA - 17.12.2021.
Liczymy na państwa wsparcie.

Opracowanie: Kazimierz M. Janeczko Klub GP Dz.II